Podzemní kontejnery MEVA zdobí zrekonstruované náměstí v Příbrami


Náměstí T. G. Masaryka Příbram

S velkou slávou se v sobotu 8. září v Příbrami otevřelo pro veřejnost zrekonstruované centrální náměstí, které nese jméno prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka. S výsledkem prací jsou Příbramští nadmíru spokojení a svůj podíl na tom má i MEVA. V dolní části zrekonstruovaného náměstí totiž instalovala tři podzemní kontejnery typu TOP.

Lidé nejvíc chválili elegantní design vhazovacích šachet. "V Příbrami jsme instalovali typ Flamengo, což je elegantní, ale současně robustní šachta s bubnovým vhozem z nerezu," poznamenal šéf prodejního týmu bezděkovské divize MEVY Josef Zimák.

"Z náměstí zmizely nevzhledné popelnice a nahradily je elegantní sloupky. K tomu není, co dodat. S MEVOU byla radost spolupracovat. V budoucnu bychom chtěli nechat ve městě instalovat ještě další podzemní kontejnery," řekl starosta Příbrami Josef Řihák.

Největší výhodou podzemních kontejnerů systému TOP je SNADNÁ OBSLUŽNOST.

Samotný kontejner je pevně spojen s pochozí plošinou, a tím i s vhazovací šachtou. Při vyvážení se tudíž vysunuje celý kontejner najednou. Vyprazdňuje se spodem, tj. otevřením dna.

Další výhodou tohoto typu kontejneru je možnost vybírat z větší škály objemů. Jednotlivé varianty pojmou od dvou do pěti metrů krychlových odpadu. Během zvedání kontejneru se automaticky vysouvá bezpečnostní podlaha, která brání případnému pádu někoho z obsluhy nebo kolemjdoucích do jímky.

© MEVA a.s. 2019
FacebookYoutube