MOLOK - DO ZEMĚ ZAPUŠTĚNÉ KONTEJNERY PRO SBĚR ODPADŮ

TESTOVANÉ, ÚČINNÉ A ELEGANTNÍ ŘEŠENÍ pro management odpadů. Společnost Molok Ltd. vyvíjí a testuje svoje výrobky kontinuálně již déle než 20 let tak, aby nabídla bezpečný a odolný systém jak těm, kteří vhazují do kontejnerů odpady, tak těm, kteří kontejnery vyprazdňují.

PROČ PRÁVĚ MOLOK®?

video fotogalerie MOLOK Propagační letáky

TRVANLIVOST A ODOLNOST

Systém Molok Deep Collection byl vyvinut podle zásad trvale udržitelného rozvoje. Konstrukce kulatých kontejnerů Molok Classic je navržena tak, aby vydržela desítky let. Všechny technické a funkční díly byly pečlivě testovány. První kontejnery Molok Classic Deep Collection byly uvedeny na trh po roce 1990 a stále spolehlivě slouží.

ZKUŠENOSTI

Zpětná vazba od miliónů uživatelů a požadavky na nasazení kontejnerů v nejrůznějších prostředích vstupují do průběžného vývoje systému Molok Deep Collection. Celkem 140 000 jednotek již bylo instalováno na nejrůznějších místech v celém světě. Každý den používají náš systém milióny lidí.

HOSPODÁRNOST

Díky velkému objemu není nutno kontejnery Molok Deep Collection vyprazdňovat tak často, jako je tomu u běžných, na povrchu země stojících popelnic. Tím jsou snižovány náklady na svážení odpadů a nároky na počty těžkých svozových vozidel. Zavedení systému Molok Deep Collection obvykle sníží emise o 30–70 % v porovnání s tradičními metodami svozu odpadů.

SPOLUPRÁCE

Firma Molok Ltd. se stala mezinárodní společností. Působíme v mnoha zemích po celém světě. Naše produkty jsou testovány a vyvíjeny ve spolupráci s univerzitami a výzkumnými ústavy. Výrobní provozy společnosti Molok Ltd. získaly certifikáty podle norem kvality (ISO 9001), životního prostředí (ISO 14001) a ochrany zdraví, bezpečnosti práce a ochrany životního prostředí (OHSAS 18001).

MOLOK preview

60 % kontejneru je zapuštěno do země, a tak může být více prostoru využito pro jiné účely. Vertikální konstrukce umožňuje díky gravitaci stlačovat odpad tak, aby byl kompaktnější.Víko kontejneru je lehké a snadno se používá.Vítr ani zvířata nemohou roznášet odpady do okolí. Chlad v podzemní části kontejneru zpomaluje růst bakterií a eliminuje zápachy.Otvor kontejneru zůstává čistý, protože odpad je vyprazdňován ode dna kontejneru za pomoci pytle, kterým je kontejner vyložen. Odpad se vyváží až po naplnění kontejneru, což snižuje náklady a potřebné počty těžkých vozidel.

Kontejnery z řady Molok Classic Deep Collection jsou nabízeny v mnoha velikostech a s různým provedením pláště a rámu.

ALETRNATIVNÍ PROVEDENÍ RÁMU
A PLÁŠTĚ KONTEJNERŮ

Rámy a pláště
z kompozitních materiálů

  • kamenná šedá
  • podzimní hnědá
  • stříbro-zelená
  • černá
  • kaštanová hnědá
  • sluneční béžová
  • sněhově bílá

Hliník v přírodním odstínu

Lakovaný hliník
RAL Classic:
vzorník barevných odstínů

Recyklované
plastové desky

Nabízené barvy: zelená

 

© MEVA a.s. 2016
FacebookYoutube